• JAGÓDKI

• Informacje dla rodziców

• DNI SPECJALNE:

KWIECIEŃ:

22.04. DZIEŃ ZIEMI (obowiązuje kolor zielony)

26.04. WYCIECZKA DO "OSIKOWEJ DOLINY"

MARZEC:

Od 7 do 15 marca mogą Państwo składać deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2024/2025. Deklaracje są do odbioru u wychowawcy.

19.03. godz. 17.00 (wtorek) WIOSENNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE (warsztaty wielkanocne)

21.03. (czwartek) POWITANIE WIOSNY

(Dzieci ubierają się na zielono, mogą mieć również jakiś akcent wiosenny np. kapelusz, wianek, opaskę.

Dzieci wraz z rodzicami wykonują w domu kwiat TULIPAN, który przynoszą w tym dniu do przedszkola. W godzinach porannych wszystkie grupy, z własnoręcznie wykonanymi kwiatkami, pójdą w pochodzie, aby powitać nadejście wiosny.)

22.03. (piątek) DZIEŃ WODY (obowiązuje kolor niebieski)

27.03.(środa) POLOWANIE NA PISANKI W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

LUTY:

13.02. DZIEŃ NUMERU ALARMOWEGO 112

20.02. SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ

STYCZEŃ

16.01. BAL KARNAWAŁOWY (proszę o przygotowanie dla dzieci strojów karnawałowych)

23.01. godz. 10.00 UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

(proszę o odświętne ubranie dzieci)

GRUDZIEŃ

4.12. BARBÓRKA ( proszę o odświętne ubranie, dziewczynki wianek na głowie, chłopcy czapki górnicze)

6.12. MIKOŁAJ ( ubieramy się na czerwono, mile widziane świąteczno- mikołajowe nakrycia głowy)

12.12. SESJA UZUPEŁNIAJĄCA DO KALENDARZA ( dla dzieci, które były nieobecne w pierwszym terminie)

12.12. WARSZTATY ŚWIĄTECZNE godz. 17.15. (proszę o świąteczne przebranie)

20.12. WIGILIA PRZEDSZKOLNA (proszę o odświętne ubranie)

8.11. SPOTKANIE INTEGRACYJNE W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

Zapraszamy na godz. 16.30 dzieci wraz z rodzicami do wspólnego sprzątania ogrodu.

Będziemy grabić liście. Chętne osoby, które posiadają grabie, jednorazowe rękawiczki, worki, prosimy o ich przyniesienie.

9.11. MOBILNE PLANETARIUM (proszę o wpłacanie 20zł u wychowawcy)

10.11.OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI (obowiązuje strój galowy)

20.11. WYCIECZKA DO TEATRU SPEKTAKL PT. "BRZECHWOLANDIA"

(koszt wycieczki 30 zł płatne do 15 listopada, obowiązyje strój odświętny)

21.11. MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA (obowiązuje kolor niebieski)

27.11. DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA (przynosimy ulubionego misia - maskotkę)

10.10 AUDYCJA MYZYCZNA

13.10 - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ (proszę o ubiór galowy dzieci biało- czarno lub granatowo)

23.10. - DZIEŃ OWOCÓW I WARZYW ( proszę o przyniesienie 1-2 obrane owoce lub warzywa np. marchewka, jabłko, gruszka, banan; będziemy robić sok)

24.10. MISIOWA SESJA FOTOGRAFICZNA (zdjęcia indywidualne i panoramiczne)

25.10. godz.17.15 - JESIENNE SPOTKANIE INTEGRACYJNE W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do wspólnego sprzątania naszego ogrodu.

WRZESIEŃ:

15.09. - sprzątanie świata

20.09 - dzień przedszkolaka

29.09. - dzień głośnego czytania

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024
            W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, zapraszamy na zebranie organizacyjne z Dyrektorem i wychowawcami poszczególnych grup, które odbędzie się 23 sierpnia (tj. środa) o godz. 17.15
            na terenie naszego Przedszkola.
            Po spotkaniu ogólnym zapraszamy do sal, na rozmowę z wychowawcami grup.
            Ze względów organizacyjnych, prosimy aby uczestniczyć w zebraniu bez dzieci.